Strona główna
>
Proces wyceny

Proces wyceny

Staramy się zapewnić Ci łatwy i bezproblemowy proces wyceny i zamówienia. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług. W razie pytań lub problemów, sprawdź naszą zakładkę FAQ lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
1

Wysłanie zapytania

Przyślij nam zapytanie dotyczące Twojego projektu lub zamówienia, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub prześlij zapytanie bespośrednio na nasz adres e-mail. Opowiedz nam czego potrzebujesz i jakie są twoje oczekiwania, abyśmy mogli przygotować dokładną wycenę.

Odpowiedź

Odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej jak to możliwe. Nasi specjaliści przeanalizują Twoje zgłoszenie i dostarczą Ci kompleksową odpowiedź, zawierającą wycenę oraz odpowiedzi na wszelkie pytania.

2
3

Zamówienie i opłata

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę i zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, będziesz mógł złożyć zamówienie. Poinformujemy Cię o szczegółach dotyczących opłat i warunków płatności.

Odbiór lub wysyłka

Możesz odebrać swoje zamówienie osobiście lub jeśli wolisz, możemy dostarczyć je pod wskazany przez Ciebie adres. Cena dostawy będzie zależała od rodzaju i wielkości produktu. Staramy się zapewnić Ci wygodę i elastyczność.

4
5

Gwarancja satysfakcji

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Chcemy abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi lub problemy, jesteśmy gotowi podjąć działania w celu ich rozwiązania i zapewnienia Ci pełnej satysfakcji.

Pliki do wyceny powinny być dostarczone w formacie:
  • .dxf lub .dwg dla detali z blachy (2D)
  • .stp lub .igs dla profili i rur (3D)
*Rysunki powinny zawierać pełne wymiarowanie oraz informacje o skali.
W zapytaniu ofertowym powinny być zawarte informacje:
  • Rodzaj materiału (grubość, gatunek)
  • Materiał: wykonawcy lub powierzony
  • Ilość detali
  • Operacje do wyceny (cięcie, gięcie, spawanie itd.)
  • Oczekiwany termin realizacji zamówienia
Minimalna wartość zamówienia:
  • Cięcia laserowego blach = 100 zł netto (kwota nie zawiera kosztów transportu)
  • Cięcia laserowego profili i rur = 400 zł netto
*Kwota nie zawiera kosztów materiału i transportu oraz dotyczy jednego rodzaju profili (jeden przekrój, jeden gatunek materiału).
Dokumentacja wysłana w innym formacie niż powyższe (pdf, jpg) wydłuży czas wyceny i będzie obsługiwana w dalszej kolejności. Wiąże się to z pracą technologa, która zostanie doliczona do wyceny. Każde zapytanie ofertowe rozpatrywane jest indywidualnie. Nie wyceniamy cięcia laserowego za metr bieżący ani za kilogram.