Dlaczego warto z nami pracować?

W naszej firmie zapewniamy miejsce, w którym możesz być sobą i rozwijać się. Doceniamy indywidualność i różnorodność, a także wspieramy Twoje ambicje i pasje.

ZENEK

Weteran pracy! Jest z nami już 15 lat – doświadczony i niezastąpiony.

OLA

Elastyczność w pracy i studiach! Ola doskonale pogodziła pracę z nauką.

PRZEMEK

Z pasją do pracy!  Zajmuje się działem
off-roadowym, gdzie połączył swoje zawodowe ambicje z miłością do motoryzacji.

Dołącz do nas!

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w wyjątkowej atmosferze. Jesteśmy grupą pasjonatów, tworzących przyjazne środowisko. W FABRYCE kładziemy nacisk na rozwój naszych pracowników, dlatego oferujemy szeroki zakres szkoleń i programów rozwojowych.

Rodzinna
atmosfera

Tworzymy środowisko, w którym każdy czuje się ważny i doceniony. Dbamy o dobre relacje między pracownikami. Jesteśmy częścią jednej, wielkiej rodziny.

MOŻESZ BYĆ
SOBĄ

Doceniamy indywidualność i różnorodność naszych pracowników.  Pracują u nas ludzie z pasją, którą wnoszą do swojej pracy.

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Działamy na rynku od wielu lat, zapewniając atrakcyjne warunki pracy, możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Nasze marki

Nasza firma stale się rozwija, poszukując nowych obszarów działalności i adaptując się do zmieniających się wymagań rynkowych. Nieustannie budujemy portfolio nowych marek, dlatego zachęcamy poszukujących pracy do zerknięcia również na nasze inne marki. Możesz znaleźć pracę, która Cię zaciekawi i pozwoli rozwijać się w interesującej Cię dziedzinie.

OFERTY PRACY

Niestety nie mamy obecnie żadnych ofert pracy
Zajrzyj do nas za jakiś czas lub skontaktuj się z nami przez nasz formularz kontaktowy.

Jak zacząć pracę z nami?

Dołączenie do naszego zespołu jest proste. Znajdź interesującą Cię pozycję, przygotuj CV i złóż aplikację. Jeśli spełniasz nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą. Sprawdź też nasze inne marki i możliwości zatrudnienia. Czekamy na Ciebie!
kontakt