W naszym nowoczesnym parku technologicznym posiadamy zrobotyzowane stanowisko spawalnicze z robotem Kawasaki oraz automatycznym systemem czyszczenia palnika. Wykorzystujemy spawanie robotem głównie przy obsłudze dużych, powtarzalnych serii. Decyzja o wdrożeniu tej zaawansowanej technologii spawalniczej wiąże się z wieloma korzyściami, takimi jak obniżenie kosztów produkcji, skrócenie terminów realizacji, zwiększenie mocy produkcyjnej oraz powtarzalność wykonywanych serii.
  • Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze z robotem Kawasaki i automatycznym systemem czyszczenia palnika.
  • Stół obrotowy umożliwiający jednoczesne spawanie i montaż detali.
  • Linijka laserowa Scansonic TH6D wykrywająca spoinę.
  • Źródło spawalnicze MAG Fronius TPSi 400i z palnikiem MTB 500 chłodzonym cieczą.
  • Dwa pozycjonery obrotowe o długości po 3000 mm i nośności po 300 kg umieszczonych wzdłuż toru jezdnego o długości 8500 mm.
Źródło spawalnicze MAG Fronius TPSi 400i z palnikiem MTB 500 chłodzonym cieczą:

Prąd spawania maksymalny 400 A
Prąd spawania minimalny 3 A

Prąd spawania / czas włączenia [10 min/40°C] 400A / 40%
Prąd spawania / czas włączenia [10 min/40°C] 360A / 60%
Prąd spawania / czas włączenia [10 min/40°C] 320A / 100%

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami za pomocą adresu mailowego lub formularza kontaktowego, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie. Odpowiemy na Twoje pytania i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

OPTYMALIZACJA

Ta metoda spawalnicza potrafi znacznie zoptymalizować czas realizacji całego zamówienia oraz obniżyć koszty produkcji.

PRECYZJA

Dzięki szerokiej gamie ustawień technicznych robota uzyskujemy wysoce precyzyjne spawy, nawet przy realizacji najbardziej skomplikowanych projektów.

WYDAJNOŚĆ

Wydajność pracy robota jest większa nawet o 60% w porównaniu do innych metod spawalniczych.

Robotyzacja przemysłu, a zwłaszcza w sektorze spawalniczym, staje się coraz bardziej powszechna. Wielu przedsiębiorców wybiera to rozwiązanie ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Ręczne, monotonne spawanie przez wiele godzin stanowi znaczne obciążenie dla organizmu ludzkiego. Roboty spawalnicze to innowacyjne rozwiązanie, które zapewniają doskonałą jakość i powtarzalność w wykonywaniu detali. Są one dedykowane do prac w skomplikowanych, wymagających i powtarzalnych seriach. Robot Kawasaki doskonale radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, przyczyniając się do szybkiej i precyzyjnej realizacji zamówień klientów o różnorodnych potrzebach.

Roboty spawalnicze, dzięki ich zdolności do programowania i konfiguracji, cechują się wyjątkową elastycznością, co umożliwia dostosowanie do różnorodnych rodzajów zadań i procesów produkcyjnych. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane do spawania różnych materiałów i kształtów, co przekłada się na większą skalowalność i wszechstronność produkcji. Szybkość spawania robotem przewyższa tradycyjne metody ręczne. Roboty pracują w trybie ciągłym, co wpływa na zwiększoną wydajność i skrócenie czasu produkcji, a także istotne zmniejszenie kosztów operacyjnych.

Proces wyceny

WYSŁANIE
ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE
I OPŁATA
ODBIÓR
LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI
WYSLANIE ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE I OPŁATA
ODBIÓR LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI