W dziedzinie obróbki stali, gięcie rur CNC zdobywa uznanie dzięki swojej precyzyjności i doskonałej jakości. W porównaniu z metodami tradycyjnymi, nasza usługa gięcia rur gwarantuje optymalny efekt końcowy oraz powtarzalność wykonywanego gięcia.
Usługę gięcia wykonujemy na rurach o średnicach:
  • 20x1.5
  • 25x1.5
  • 45x1.5
  • 60x2.0
Promień gięcie to zawsze 2x średnica rury

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami za pomocą adresu mailowego lub formularza kontaktowego, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie. Odpowiemy na Twoje pytania i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

CZAS

Dzięki naszym szybkim oraz innowacyjnym giętarkom trzpieniowym jesteśmy w stanie zoptymalizować czas realizacji procesu gięcia do minimum.

JAKOŚĆ

Wykonujemy precyzyjne, seryjne gięcia rur, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz idealnej powtarzalności obrabianego elementu.

AUTOMATYZACJA

Automatyzacja procesu gięcia rur umożliwia nie tylko zminimalizowanie powstawania odpadu, ale także obniżenie kosztów wykonywania samego łuku.

Gięcie rur CNC z pozoru może wydawać się nieskomplikowanym procesem produkcyjnym. Ciągle rozwijający się przemysł rzuca nam jednak coraz to nowsze i trudniejsze wymagania. Tworzenie niestandardowych oraz złożonych kształtów podczas gięcia, bez ryzyka deformacji stanowi dla wykonawców nie lada wyzwanie. Kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę podczas wykonywania tej usługi jest odpowiednio wykwalifikowana kadra oraz innowacyjne urządzenia. To właśnie te rzeczy odpowiadają za jak najwyższą jakość obrabianego detalu.

Gięcie rur znajduje zastosowanie w różnego rodzaju sektorach, począwszy od branży motoryzacyjnej, budowlanej po przemysł maszynowy, wydobywczy i hydrauliczny. Technologia ta umożliwia przekształcanie rur przy zachowaniu najwyższej jakości w obrębie giętej przestrzeni. Jeżeli chcemy, aby proces gięcia rury przeszedł prawidłowo, należy zwrócić uwagę na rozmiar i średnicę giętej rury oraz kształt, jaki chcemy uzyskać. Analiza ta jest konieczna do uniknięcia efektów ubocznych takich jak zmiana długości elementu, czy pofałdowanie lub spłaszczenie w miejscu gięcia.

Proces wyceny

WYSŁANIE
ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE
I OPŁATA
ODBIÓR
LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI
WYSLANIE ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE I OPŁATA
ODBIÓR LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI