Szybkość i precyzja

Szybkość oraz precyzja. Te dwa słowa idealnie opisują możliwości maszyny, która niedawno dołączyła do naszego parku technologicznego. To kolejny krok w rozwoju naszej firmy. Dzięki tej innowacji jesteśmy w stanie jeszcze bardziej zoptymalizować i usprawnić proces cięcia laserowego. Dlaczego inwestowanie w postęp i ciągły rozwój jest dla nas takie ważne? Ten artykuł zdradzi Ci wszystko na ten temat. Podzielimy się z Wami także kilkoma wskazówkami na temat tego czym kierować się w prowadzeniu firmy.

Proces wyceny

WYSŁANIE
ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE
I OPŁATA
ODBIÓR
LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI
WYSLANIE ZAPYTANIA
ODPOWIEDŹ
ZAMÓWIENIE I OPŁATA
ODBIÓR LUB WYSYŁKA
GWARANCJA SATYSFAKCJI

Kolejny laser?

A może coś więcej…Wygląda niepozornie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to tylko kolejny laser do cięcia metalu. Jednak dowodów na to, że jest inaczej nie brakuje. Maszyna ta, została skonstruowana przez polską firmę EAGLE. Jest to urządzenie dedykowane do wymagającej produkcji masowej. Pozwala na cięcie laserem naprawdę skomplikowanych elementów, na przykład do silników elektrycznych. Potrafi niebywale szybko oraz precyzyjnie wyciąć każdy detal. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać jak najwyższą jakość. Jego największymi zaletami są:

 • wydajność oraz optymalizacja procesu produkcji· jakość oraz szybkość cięcia
 • w pełni zautomatyzowane działanie
 • doskonała powtarzalność wykonywanych detali

Pozwala na cięcie blach o grubości:

 • stal czarna – 40mm
 • stal nierdzewna – 50mm
 • aluminium – 50mm

To właśnie dzięki niebywałym możliwościom technicznym tej maszyny jesteśmy w stanie zagwarantować to, że usługa cięcia laserem zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Rozwój = Konkurencyjność

Jest bardzo wiele powodów, dla których firmy powinny stawiać rozwój na pierwszym miejscu. Jednym z nich jest na pewno, budowa konkurencyjnej pozycji na rynku. W momencie kiedy inwestujemy w rozwój firmy, nasza oferta staje się korzystniejsza dla klienta pod różnymi względami. Mogą to być:

 • obniżone koszty produkcji
 • wyższa jakość świadczonych usług
 • wykorzystanie bardziej innowacyjnych rozwiązań
 • krótszy czas realizacji zamówienia

Rozwój to nie tylko konkurencyjność, ale także szansa na maksymalizacje zysków. Inwestycje w tym kierunku charakteryzują się dużą stopą zwrotu. Taką inwestycją nie musi być od razu kupno nowej maszyny, może to być na przykład usprawnienie któregoś z etapów produkcji. Ważne jest to, żeby podjąć sensowne oraz zaplanowane działanie w konkretnym, uzasadnionym celu.

A co ja z tego będę miał?

Na pierwszym miejscu klient. To dla niego świadczymy nasze usługi i to on jest wyznacznikiem naszego sukcesu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby był jak najbardziej zadowolony ze współpracy z nami. Dzięki temu, że cały czas inwestujemy w maszyny, które potrafią znacznie zoptymalizować czas oraz koszty danej usługi związanej z kompleksową obróbką stali, możemy zapewnić klientowi lepszą ofertę realizacji jego zamówienia. Ważnym elementem prowadzenia każdej działalności, jest umiejętność zastanowienia się nad tym w jakiej sytuacji znajduje się klient i zadanie sobie kilku istotnych pytań.

 • Czego klient ode mnie oczekuje?
 • Czy moja firma jest jedyną, która jest w stanie spełnić jego oczekiwania?
 • Jakie korzyści klient otrzyma ze współpracy z moją firmą?
 • Dlaczego klient miałby wybrać moją ofertę, a nie ofertę konkurencji?

Przepis na sukces

Metoda prób i błędów. Nie ma jednej strategii, która sprawdziłaby się w każdym przedsiębiorstwie. Najlepiej uczymy się na własnych błędach. Za niektóre musimy słono zapłacić, ale najważniejsze jest to, żeby nie bać się ryzyka bo to właśnie ono jest kluczem do sukcesu. Ciągła nauka i zdobywanie wiedzy to podstawa rozwoju. Nawet kiedy nasze przedsięwzięcie zakończy się niepowodzeniem to i tak jesteśmy w stanie wyciągnąć z niego wiele interesujących i pouczających wniosków. Zmiany na pewnych etapach są konieczne i nie uda nam się ich uniknąć. Trzeba zaakceptować fakt, że są one nieodłącznym elementem każdego biznesu.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo

O tym, że prowadzenie własnej firmy nie jest drogą usłaną różami wiedzą zapewne wszyscy przedsiębiorcy. Nieustanne zmiany podatkowe, inflacja, to coś z czym firmy zmagają się na co dzień. Niekiedy te problemy gwałtownie zahamowują nasz rozwój. W takich momentach musimy rozpatrzyć wszystkie za i przeciw planowanych działań. Trzeba zastanowić się nad tym czy pewnych projektów nie odłożyć na później lub czy są takie, które wymagają natychmiastowej realizacji. Podstawą jest ciągła analiza i sprawdzanie działań, które implementujemy. Statystyki to źródło mnóstwa informacji na temat tego czy zmierzamy w dobrym kierunku, dlatego warto po nie systematycznie sięgać.